Bus Schedule

8:11 am START LINCOLN MIDDLE SCHOOL
8:19 am STOP COBBLE HILL ROAD @ MOUNT AVE
8:20 am STOP 8 LAKEVIEW AVE
8:21 am STOP 5 CARRIAGE DR
8:22 am STOP CARRIAGE DR & SURREY LANE
8:23 am STOP CARRIAGE DR & IRON FORGE ROAD (TOP)
8:23 am STOP 44 CARRIAGE DR
8:24 am STOP 63 CARRIAGE DR
8:25 am STOP 82 CARRIAGE DR
8:26 am STOP 92 PARKER ST
8:28 am STOP PARKWAY & CREST AVE
8:29 am STOP WOOD ROAD @ PROGRESS ST
8:29 am STOP PROGRESS ST @ FAIRMOUNT AVE
8:31 am STOP PROGRESS ST @ HILL AVE
8:34 am STOP HIGGINSON AVE
8:35 am STOP LONSDALE AVE @ EMMETT ST
8:40 am DEST SAYLESVILLE ES ACC